مدیریت پروژه

شرکت نرم افزاری آینده سازان هنر نرم_مجری پروژه های نرم افزاری و هوشمند

خدمات مهندسی مدیریت پروژه

ما در شرکت نرم افزاری آینده سازان هنر نرم با استفاده از دانش روز مدیریت پروژه و استفاده از نرم افزار های مدیریت پروژه و تکنیک های مدیریت پروژه آماده ی مدیریت و ارائه ی برنامه ی زمان بندی و مدیریت پروژه های نرم افزاری و ارائه برنامه جهت انجام دیگر پروژه های شما در بخش های دیگر مانند ساختمانی و صنعتی هستیم.

پروژه فرآیندی است منحصر به فرد،متشکل از مجموعه فعالیت هایی هماهنگ و کنترل شده همراه با تاریخ های شروع و پایان که جهت دستیابی به هدفی منطبق با الزامات معینی انجام می گیرد و دارای محدودیت های زمان اجرا،هزینه و منابع است.

بنابراین یک پروژه تلاش موقتی است که برای تولید محصول،خدمت یا نتیجه ای منحصر به فرد انجام می گیرد و با ارزش ترین ویژگی یک پروژه داشتن هدف مشخص است. هدف پروژه غالبا در نام آن مستتر است.

فعالیت،کوچک ترین واحد عملیاتی و اجرایی ساختار تقسیم کارهای پروژه است.

معمولا پروژه های بزرگ را به چندین جز قابل مدیریت تقسیم می کنند که هر جز آن یک زیر پروژه نام دارد.

برنامه ریزی پروژه شامل کارهایی است که با انجام آن ها می توان فعالیت ها و عملیات پروژه را شناخت و مدت زمان،منابع و هزینه های اجرای آن را پیش بینی،برآورد و اصلاح کرد. لذا برنامه ریزی از شروع تا خاتمه پروژه ادامه می یابد. در برنامه ریزی،برنامه ی پروژه تهیه می شود.

فرآیند دستیابی به اهداف و مقاصد از طریق برنامه ریزی،سازماندهی،هماهنگی و هدایت،رهبری،کنترل و اجرا را مدیریت پروژه گویند…

شرکت نرم افزاری آینده سازان هنر نرم مجری پروژه های نرم افزاری در گرگان آماده ی ارائه انواع خدمات مدیریت پروژه و تجزیه و تحلیل سیستم های اطلاعاتی می باشد.

تلفن تماس:۰۱۷۳۲۲۵۱۸۷۱

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی